Tekno Yangın ve Havalandırma Sistemleri

TEKNO YANGIN  , kurulduğu 1985 yılından beri konusunda uzman kadrosu ile yurt içi ve yurt dışında operasyonel sistem tasarım, uygulama ve geliştirme projeleri gerçekleştirmektedir.  Kadrosu;   uzmanlık alanlarında yıllarca deneyimi olan ve teknolojik gelişmeleri yakından izleyen kişilerden oluşmaktadır. 

Misyonumuz 
Teknolojik gelişmeleri yakından ve sürekli takip edip, bu bilgileri müşterilerimizle paylaşarak uygun ve ekonomik çözümler sunmaktır.
Hizmetlerimiz
TEKNO olarak; müteahhitlere, taşeron firmalara ve son kullanıcılara hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimizi şu şekilde gruplayabiliriz;


Projelendirme ve Danışmanlık;  
Yurt içi gerçekleştirilen işlerde, Türkiye Yangın Yönetmeliği, Yurt dışında NFPA, EN, VdS, LPCB, SNIP normlarında ve uluslar arası sigorta şirketlerinin standartlarına uygun projelendirme yapmaktayız.   


• Projelendirme;  
Avan, ana tasarım, uygulama, atölye imalatı için gerekli çalışmaları ve hidrolik hesapları kapsamaktadır. Bu amaçla, Türkiye’de 3 boyutlu yangınla mücadele sistemi tasarım programını (Autosprink VR Production System) kullanan ilk ve tek firma olmaktan gurur duyuyoruz.   


• Malzeme temini;  
Geniş malzeme portföyümüz ve stoklarımız ile hizmet vermekteyiz.  Süper vizyon, devreye alma 

 

Bize Ulaşın