Great stories have a personality. Consider telling a great story that provides personality. Writing a story with personality for potential clients will assist with making a relationship connection. This shows up in small quirks like word choices or phrases. Write from your point of view, not from someone else's experience.

Great stories are for everyone even when only written for just one person. If you try to write with a wide, general audience in mind, your story will sound fake and lack emotion. No one will be interested. Write for one person. If it’s genuine for the one, it’s genuine for the rest.İnsanların  yoğun  olarak  bulundukları;  büyük  binalar, AVM’ler, depolama alanları, fabrikalarda yangının söndürülmesi veya kontrol altında alınabilmesi için sulu söndürme sistemleri(sprinkler) tercih edilir. Bu sistemin en belirgin özelliği çok geniş alanları kontrol edebilmesi ve sadece yangın olan bölgede otomatik olarak devreye girmesidir.

ÖN TEPKİLİ SİSTEM

Yangının olmadığı bir zamanda kaza ile suyun boşalması veya kaçak sonucu yüksek veya kritik değerdeki; malzemelerin& veya ekipmanların zarar görmemesi& gereken yerleri koruman; üzere kullanılır.
Eğer bir sprinkler başlığı veya borusu zarar görür ise, su sisteme girmez. Yangın çıkması durumunda ise sprinkler başlığının çalışmasına ilave olarak algılama sistemininde çalışması ile suyun sisteme girişine izin verilir.